• TYLKO TERAZ!
  USŁUGA CONCIERGE W PREZENCIE*
  POCZUJ NAJWYŻSZY KOMFORT MIESZKANIA
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  *Promocja dotyczy wybranych mieszkań na Osiedlu Awangarda. Dostawca usługi: Supreme Concierge – pakiet sprzątanie mieszkania przez 12 miesięcy - na rok 48x w roku; w tym 360 sprzątań zwykłych + 12 sprzątań kompleksowych. Wskazany najwyższy rabat dotyczy lokalu C48 na Osiedlu Awangarda o metrażu 188,19 m2. Czas trwania promocji: 1.09-31.10.2017 r. Szczegóły dostępne w Biurze Sprzedaży lub po wypełnieniu formularza kontaktowego. Regulamin promocji dostępny tutaj.
 • DOŁĄCZ DO AWANGARDY
  ZAMIESZKAJ PRZY ZIELONYM FORCIE BEMA
  CENY OD 9600 ZŁ/M2
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
tel.: 605 606 606
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych... więcej
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych... więcej
LUDZIE MIEJSCE DESIGN
Każdego dnia w jakiś sposób przekraczasz siebie. Walczysz o swoje marzenia, zdobywasz kolejny szczyt. Kim jesteś? Niezależnie od tego, w jakim punkcie życia teraz się znajdujesz, nie płyniesz z prądem, nie jesteś taki jak wszyscy. U źródła Twoich wyborów zawsze leżała pasja i ambicja. Dlatego osiągasz sukcesy i stajesz się… awangardą. Osiedle „Awangarda” powstaje z myślą o osobach takich jak Ty.
ZOBACZ DOSTĘPNE MIESZKANIA
O INWESTYCJI
Dzięki wyjątkowej lokalizacji przy ul. Waldorffa 41 będziesz mógł szybko i wygodnie dotrzeć w dowolny punkt miasta, aby skorzystać z oferty kulturalno-rozrywkowej. Tuż obok „Awangardy” znajduje się zabytkowy Fort Bema, gdzie spacerując wśród drzew i majestatycznych budowli, dostrzeżesz słońce w środku dnia. Ta oderwana od miejskiego pędu zielona przestrzeń jest wprost idealna na poranny jogging, przejażdżkę rowerem, spacer czy rodzinny piknik. W sąsiedztwie usytuowany jest największy w Warszawie plac zabaw. Fort Bema to ważne miejsce na kulturalnej mapie stolicy - odbywają się tu liczne wydarzenia związane ze sztuką, koncerty i festiwale muzyczne.
OSIEDLE AWANGARDA
DOGODNA LOKALIZACJA
DOSKONAŁA KOMUNIKACJA Z INNYMI CZĘŚCIAMI MIASTA
Profbud
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Z BIUREM SPRZEDAŻY
 
tel.: 605 606 606
DORADCY KLIENTA
Mariusz Delura
Doradca Klienta
tel.: 503 812 930
mdelura@profbud.info
Aleksandra Stawiska
Młodszy Doradca Klienta
tel.: 510 004 670
astawiska@profbud.info
Marcin Komuda
Kierownik Biura Sprzedaży
mkomuda@profbud.info
PROFBUD logo