Ostatnie wolne mieszkania!
Nasi konsultancji skontaktują się z Tobą!
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych... więcej
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych... więcej

CO NAS WYRÓŻNIA?

ikona1
Wysoki standard wykonania
ikona2
Własne finansowanie inwestycji
ikona3
Nieobowiązkowy zakup miejsca postojowego
ikona4
Możliwość obejrzenia mieszkania na każdym etapie budowy
ikona5
Indywidualne podejście do klienta
ikona6
Monitorowane, strzeżone osiedle
photo Praha
photo Praha

KLIMAT MIASTA

Osiedle Praha to miejsce, w którym czas płynie inaczej. Tutaj można wsłuchać się w przyspieszony puls miasta, a jednocześnie przeżyć każdą chwilę dokładnie tak, jak ma się na to ochotę. II etap budowy stanowi pięciopiętrowy budynek ze 144 mieszkaniami - maksymalnie czteropokojowymi. Nowoczesny design osiedla dodaje mu ponadczasowości i sprawia, że to unikatowy i wyjątkowy punkt na mapie klimatycznej Pragi.

LOKALIZACJA

Osiedle PRAHA usytuowane jest przy ul. Chrzanowskiego na rogu z ul. Wiatraczną. To dogodna, a jednocześnie ustronna, kameralna lokalizacja miejska. Charakteryzuje się doskonałym połączeniem komunikacyjnym i dostępem do miejskiej infrastruktury: centrum handlowego, restauracji, urzędów, szkół i przedszkoli. Dużym atutem lokalizacji jest planowana budowa trzeciej linii metra w pobliżu Ronda Wiatraczna.

photo Praha
Posiadamy profesjonalną kadrę menadżerską oraz kadrę techniczną odpowiednio przygotowaną do kompleksowej realizacji inwestycji. Od początku działalności wysoka jakość projektów pozostaje naszą wizytówką.
photo Praha
0 zł za zmiany lokatorskie*
0 zł za balkon, taras lub ogródek**
0 zł za powierzchnię pod ścianami działowymi
0 zł za doradztwo kredytowe i obsługę wniosku

*możliwe na danym etapie budowy
**cena mieszkania to cena mieszkania

photo Praha
Dobre połączenia komunikacji miejskiej sprawiają, że z Osiedla wszędzie jest blisko. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, centra handlowe, bogata oferta kulturalna oraz wyśmienite tereny rekreacyjne.