tel:
Sprawdź numer
Poznaj Nowe Osiedle Stella
Nasi konsultancji skontaktują się z Tobą!
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych... więcej
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych... więcej
Prawa osoby, której dane osobowe dotyczą: Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - zobacz więcej
Oświadczam, że Administrator poinformował mnie: ... więcej
Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego „RODO”).
OSIEDLE STELLA

ZAMIESZKAJ POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ

Osiedle Stella to świetny projekt architektoniczny wpisany w przyjazny krajobraz Bemowa. Nazwa wynika z wyjątkowej, pięćdziesięciometrowej wysokości najwyższego budynku, a nieodparte piękno panoramy miasta zachwyci największych sceptyków. Aktywni znajdą w okolicy fantastyczne tereny do uprawiania sportów, rodzinni skorzystają z uroków spacerów po zielonym Bemowie. Wrażliwi na piękno docenią urodę doskonałych rozwiązań architektonicznych, a wymagający ucieszą się z nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań technicznych, które przyszłym użytkownikom zapewnią pełen komfort. Kaskadowa forma budynku zadowoli zwolenników zarówno niższej jak i wysokiej, wielkomiejskiej zabudowy.

photo Stella
Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Koscioły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy

LOKALIZACJA

Stella stanie w samym sercu Bemowa, tuż przy jednej z głównych arterii dzielnicy, ulicy Człuchowskiej i nieopodal ulicy Powstańców Śląskich. Okolica łączy krajobraz miejski z zielenią, a niedaleko osiedla znajduje się park Górczewska, gdzie można aktywnie spędzać czas, uprawiając sporty lub piknikując z rodziną. Miejsce doskonale łączy się z innymi częściami miasta, przyczynia się do tego bogata infrastruktura drogowa i komunikacyjna. Zdecydowanym plusem inwestycji jest bliskość centrum handlowego Bemowo wraz z jego bogatą ofertą zakupowo-kulturalną.

photo Praha
Posiadamy profesjonalną kadrę menadżerską oraz kadrę techniczną odpowiednio przygotowaną do kompleksowej realizacji inwestycji. Od początku działalności wysoka jakość projektów pozostaje naszą wizytówką.
photo Praha
0 zł za balkon, taras lub ogródek*
0 zł za powierzchnię pod ścianami działowymi
0 zł za doradztwo kredytowe i obsługę wniosku

*cena mieszkania to cena mieszkania

photo Praha
Dobre połączenia komunikacji miejskiej sprawiają, że z Osiedla wszędzie jest blisko. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, centra handlowe, bogata oferta kulturalna oraz wyśmienite tereny rekreacyjne.